Bakarat online – dogłębny przewodnik po grze w bakarata

Baccarat jest fascynującą grą, która jest również łatwa do grania. Jeśli byłeś w fizycznym kasynie, w tę grę grają tylko bogaci i potężni, z liną i ewentualnie wielkimi, umięśnionymi mężczyznami, którzy uniemożliwiają ogółowi społeczeństwa przyłączenie się do gry. Gracze wymieniają wiele pieniędzy na stole do bakarata.

Bakarat online jest jednak inny. Po pierwsze, można w nią grać na urządzeniach mobilnych, w aplikacji lub w przeglądarce internetowej. Jest on również dostępny dla każdego. W tę grę może zagrać każdy, kto posiada odpowiednie urządzenie, niezależnie od budżetu. Jednakże, ponieważ wiele kasyn online jest mile widzianych przez graczy, ważne jest, abyś wybrał to właściwe. Przyjrzeliśmy się niektórym z najlepszych opcji online i wymieniliśmy najlepsze opcje do gry.

Oprócz listy najlepszych kasyn online, w których można grać, zamieściliśmy również wskazówki, strategie i pomoc dla każdego, kto chce się dobrze bawić gry w bakarata online.

Historia bakarata

Zaczniemy od tego, jak zaczęła się gra w karty podobna do bakarata. Ta gra jest jedną z najstarszych gier kasynowych znanych człowiekowi. Powszechnie uważa się, że stała się ona popularna już w XV wieku. W tamtych czasach nazywała się Chemin de Fer i była dość popularną grą wśród francuskiej szlachty. Nie był on przeznaczony dla zwykłych ludzi z powodu wysokich kosztów druku jego kart.

Jego popularność zmalała w latach 30. XIX wieku z powodu zakazu gry w karty pieniężne. Zakaz ten jednak z czasem zyskał na popularności i tak jest do dziś. Dziś jest to jedna z najbardziej popularnych gier online bakarat wśród bogatych i wpływowych.

Mini-Baccarat został wprowadzony do kasyn w latach 80-tych z zamiarem udostępnienia go szerokiej publiczności. Jednak prawdziwy baccarat wciąż pozostaje niedostępny dla zwykłych ludzi z powodu wyższych limitów.

Czy trudno jest grać w baccarat online?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, bakarat jest bezpłatną grą online bakarat dość prostą do nauczenia się i grania. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie chcą grać w grę, która ma wiele zasad i instrukcji do zapamiętania. W przeciwieństwie do innych gier, nie ma tu dodatkowych zakładów lub wartości układów, które trzeba zapisać lub zapamiętać, aby móc wygrać.

Tak więc, niezależnie od poziomu doświadczenia, możesz być pewien, że będziesz się dobrze bawić grając w tę grę. Zasady są proste i nieskomplikowane, a w bakaracie większość wydarzeń w grze jest już z góry ustalona. Aby dobrze się bawić grając w baccarata, wszystko czego potrzebujesz to podstawowa znajomość arytmetyki i umiejętność liczenia do dziesięciu. Musisz również wiedzieć o trzech głównych stawkach. Mając to na uwadze, wszystko jest gotowe!

Kilka faktów na temat bakarata online

Zanim zaczniesz grać, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o grze. Należą do nich:

 • Baccarat jest prosty i nie wymaga od Ciebie podejmowania trudnych decyzji;
 • Celem gry w baccarata jest uzyskanie jak najbliższej dziewiątki;
 • Możesz postawić na gracza lub bankiera, który wygra;
 • Grają w nią również ludzie bogaci.

Stół do bakarata

Na krawędzi stołu znajdują się numery, które pokazują liczbę grających osób. Typowy stół do bakarata ma 14 numerów oznaczonych od 1 do 15. Czy to nie jest 15? Cóż, gracze baccarata są przesądni, więc unika się pechowej liczby 13.

Nad numerem każdego gracza są zaznaczone trzy kwadraty. Pole zakrywające numer jest oknem zakładów gracza. Najbliższe pole jest polem zakładu „bankier”, a najdalsze pole jest polem zakładu „remis”. Aby zagrać, musisz wybrać jedno z tych pól, aby postawić zakład.

Jak się gra w baccarata?

Ta gra jest dość prosta.

Gra może zakończyć się na trzy sposoby: gracz wygrywa, bankier wygrywa lub żaden z nich nie wygrywa. Możesz więc postawić na każdy z trzech wyników podczas gry. Oznacza to, że możesz nawet postawić na siebie, że przegrasz! Ciekawe, prawda? Baccarat opiera się na szansie, ale posiadanie strategii może przechylić szalę na Twoją korzyść.

Jak grać w bakarata? Zobaczmy.

Baccarat rozpoczyna się, gdy krupier daje każdemu graczowi i bankierowi dwie odkryte karty. Każda karta ma wyliczoną liczbę. W ten sposób ponumerowane karty odpowiadają wartości liczby. 10 i karty z twarzą są równe 0 punktów.

Kartą z najmniejszą liczbą punktów jest As (jeden punkt), a najwyższą liczbą jest 9. Jeśli więc łączna wartość Twojej karty przekracza 9, zostanie ona pomniejszona o 10. Tak więc, jeśli masz karty o wartości 5 i 7, co daje 12, musisz odjąć 10. Tak więc, twoja ostateczna wartość będzie wynosić 2.

Pamiętając o tej arytmetyce, możesz wymyślić swoją strategię. Jeśli Twoje karty mają wartość mniejszą niż 5, powinieneś dobierać karty tak długo, aż ich wartość będzie jak najbliższa 9. Jeśli Twoje karty mają wartość 6 lub 7, „stajesz”, w tym przypadku strona z najwyższą liczbą zostaje zwycięzcą.

Możesz mieć szczęście, jeśli Twój układ otwierający będzie miał dokładną dziewiątkę lub nawet ósemkę. To uprawni Cię do bezwarunkowej wygranej.

Wartości kart

Karty do bakarata mają różne wartości. Zasadniczo karty mają wartość nominalną, z wyjątkiem asów i kart z obrazkami, które mają odpowiednio wartość jeden i zero. Po podliczeniu rozdanych kart otrzymujemy tylko pojedyncze cyfry. Stąd, jeśli masz wartość dwa i otrzymasz 9, będziesz miał w sumie 1. Aby uprościć powyższe, po prostu odejmij dziesięć od dowolnej liczby dwucyfrowej.

Na dole:

 • Asy są równe jeden;
 • Karty numerowane mają jednakowe nominały;
 • Garnitury nie liczą się przy określaniu wartości kart.
 • Karty z twarzą, takie jak król, królowa, joker i dziesiątki mają zerową wartość.

Jak wygrać w baccarat?

Skąd wiesz, że wygrałeś? To proste. Przyjrzyjmy się przykładowi.

Jeśli gracz trafi 8 lub 9, automatycznie wygrywa. Jedynym scenariuszem, w którym nie wygrywają, jest sytuacja, w której krupier również ma 8 lub 9. W zależności od wysokości jego ręki, krupier może nie dać mu kolejnej karty. Kiedy gracz otrzymuje trzecią kartę? Gracz otrzymuje trzecią kartę, jeśli dwie posiadane przez niego karty są równe lub mniejsze od pięciu. Jeśli otrzymasz taką rękę, automatycznie otrzymasz trzecią kartę, czy tego chcesz czy nie.

Jeśli chodzi o bankiera, otrzyma on również trzecią kartę, jeśli spełnione zostaną wymagania podane na stronie z zasadami gry w bakarata. Generalnie jednak, osoba z największą ilością punktów wygrywa grę.

Zakłady na bakarat

Jak wspomnieliśmy wcześniej, baccarat pozwala na stawianie na gracza, bankiera lub na remis. Te zakłady są możliwe w baccaracie online. Spośród trzech wyników (wygrana gracza, wygrana kasyna lub remis) remis oferuje najgorsze szanse. Dlatego nie zaleca się stawiania na to zakładów.

Jeśli chcesz postawić zakład, stawiasz go w odpowiednim polu na stole, zanim karty zostaną rozdane. W związku z tym, musisz dokonać wyboru, na kogo postawić, zanim karty zostaną rozdane. W grze możesz postawić tylko trzy zakłady.

Zakłady te wypłacają w następujący sposób:

 • Zakłady gracza to 1-1;
 • Zakłady bukmacherskie są wypłacane od 1 do 1, ale kasa otrzymuje 5% zniżki;
 • Remisy są wypłacane po 8-1.

Rodzaje baccarata online

Jest jedno poważne odstępstwo od tradycyjnej gry w bakarata. Jest on znany jako mini-baccarat. W tego typu gry można grać zarówno online, jak i w kasynach gry bakarat na żywo. Główną różnicą między tym rodzajem bakarata a tradycyjną grą w bakarata jest to, że ma on mniejsze minimalne zakłady. Podobieństwo polega na tym, że ma podobne krawędzie domu.

Mini baccarat jest najlepszym rozwiązaniem dla osób z mniejszym bankrollem. Istnieją również inne różnice, oprócz mniejszego bankrolla i niższych minimalnych zakładów. Należą do nich:

 • Mini-baccarat ma krupiera zamiast trzech jak w tradycyjnym kasynie;
 • Wielkość stołu jest o połowę mniejsza niż w przypadku zwykłego stołu do bakarata. Mieści tylko siedmiu graczy;
 • Wszystkie karty są odkrywane.

Najlepsze strategie gry w bakarata

Podczas gdy bakarat jest w dużej mierze grą szczęścia, właściwa strategia może pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy niż stracić, co z pewnością pomoże Ci mieć więcej radości z gry. Przy wyborze strategii należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 • Znając szanse;
 • Wiedza o tym, jakie są kursy w kasynie na różne zakłady;
 • Wskazówki.

Mogą one pomóc Ci w grze i zwiększyć Twoje wygrane. Niektóre popularne metody to metoda liczenia kart Baccarat i system szczegółowego obstawiania.

Zarządzanie pieniędzmi w Online Baccarat

Nie ulega wątpliwości, że musisz wiedzieć, jak zarządzać swoimi pieniędzmi, jeśli chcesz odejść z uśmiechem na twarzy. W końcu celem gry jest zdobycie większej ilości pieniędzy niż na początku.

Musisz również znać strategie, które można wykorzystać w tej grze, w zależności od metody gry. Zanim zdecydujesz się na korzystanie z systemu zakładów, zapoznaj się z każdą strategią, aby wybrać najlepszą dla swoich potrzeb.

Wskazówki dotyczące zarządzania pieniędzmi

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zarządzać swoim bankrollem.

Podziel swój bankroll

Pierwszą i być może najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest oddzielenie swojego bankrolla w bakaracie od środków, które musisz wydać w prawdziwym życiu. Jeśli grasz, upewnij się, że nie grasz o więcej pieniędzy niż jesteś gotów stracić. Nie chcesz grać ze szkodą dla swojej rodziny lub siebie.

Użyj metody liczenia kart w bakaracie.

Kiedy już upewnisz się, że Twoje potrzeby są spełnione, możesz zacząć grać. Świetną strategią jest metoda liczenia kart. Powinieneś rozpocząć grę przy stole ze świeżą talią ośmiu lub sześciu talii. Z takim butem możesz zmniejszyć przewagę kasyna i wygrać jak najwięcej.

System zakładów Paroli

Inną metodą, którą możesz wykorzystać jest system zakładów Paroli. W tym systemie podwajasz stawkę, gdy wygrywasz zakład. A kiedy przegrasz zakład, po prostu wracasz do oryginalnego zakładu i zaczynasz od nowa. Ten system może pomóc ograniczyć straty.

1-3-2-6 System obstawiania

Jest to kolejna strategia zalecana przez wielu ekspertów. Aby skorzystać z tej metody, należy najpierw postawić jedną jednostkę na pierwszą rękę, trzy jednostki na drugą rękę, dwie jednostki na trzecią i sześć na czwartą. Powodem, dla którego jest to zazwyczaj skuteczne, jest to, że pozwala na odzyskanie pieniędzy z krótkich zwycięskich pasm, a nie tylko ciągłe przegrywanie.

Ekspresowy System Zakładów

Ta strategia zakładów straight jest podobna do strategii Paroli, którą oglądaliśmy wcześniej. Tutaj, podobnie jak w przypadku strategii wspomnianej powyżej, zwiększasz swoje zakłady w trakcie gry. Kiedy masz zakład, dodajesz wygraną do swojego początkowego zakładu na drugie rozdanie. Jeśli wygrasz w drugim rozdaniu, zarobisz tyle samo pieniędzy, ile wynosił Twój początkowy zakład i wygrana.

Darmowe baccarat online

Ponieważ gra toczy się o pieniądze, niektórzy zastanawiają się, czy można grać w bakarata bez wydawania pieniędzy. Cóż, możesz grać w baccarat online za darmo. Możesz wybrać jedną z trzech wersji darmowe bakaraty bez pobierania.

Jeśli masz urządzenie i połączenie z Internetem, możesz grać w bakarata w dowolnym miejscu i czasie.